Hakkımızda

YNR ,1956 yılında kurulmuş olan bir ayakkabı markasıdır. Ayakkabılarımız her şeyden önce müşteri sağlığı için konfor kaynağıdır. Eşsiz tasarımımız en son moda trendlerini yerine getirmekle birlikte , ergonomik özelliklerine sahiptir . Ayrıca tüm ayakkabı modellerimiz % 100 gerçek deriden üretilmektedir.. YNR ayakkabıcılığı deri erkek ayakkabısıyla adım atarak , 1999 yılından bu yana bayan deri ayakkabısı üretmektedir. Günde 8 çift ayakkabı üretimi ile faaliyete başlayan şirketimiz üç kuşak üretimi ile devam etmektedir. İlk başlarda el işçiliğiyle başlayan bu süreç günümüzde %80 makina, %20 ise el işçiliği ile yapılmaktadır. Günümüzde yıllık 400 bin çift üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Üretim tesisimiz 1200m2’dir , shoowroomumuz ise 300m2’dir.


Misyon

Kalite, saglik ve konforu ön planda tutan , teknolojik değişimlere ayak uydurabilen , uygun fiyat politikasıyla, estetik ilkelerine dayanan, her zaman en iyisini yapma arzusunda genç , dinamik ekibimizle global piyasanın icerisinde yer almaktır.

Vizyon

Gelişen üretim sistemlerine uygun üretim yaparak, iş ortaklarımızın memnuniyetini arttırmak ve yeni oluşabilecek olan ortaklarımızı memnun etmek ,kalite ve güveni sağlamak